Ubytování

Nabízíme stylové ubytování na statku, jehož historie sahá do 15. století. Téměř ve všech částech jsou zachovány původní kamenné zdi a dřevěné prvky. Atmosféru dotvářejí malá stylová okna. 

Jedná se o původní poplužní dvůr, čtvercového tvaru s vnitřním dvorem, pavlačí, převážně kamennými budovami obytného a původně hospodářského charakteru.

 

 

V areálu máte možnost vidět velké množství hospodářských zvířat (koně, krávy, kozy, ovce, králíky, …), zúčastnit se poklízení či dojení, nahlédnout, kde se vyrábí domácí sýr bez chemie, máslo apod. zajistíme účast na domácí zabíjačce, nabízíme sezónní akce – husí hody, výrobu sušeného ovoce, moštů, povidel, masopustní zabíjačku. Vyjížďky ve voze nebo v sáních tažených koňmi. Zajistíme i krytou jízdárnu (400 m od statku).

Nabídka apartmánů
Rezervace apartmánů

Ubytování si můžete rezervovat přímo na našem webu, telefonicky nebo prostřednictvím dalších webových stránek.

Ceník ubytování

Vybavení apartmánů

V každém apartmánu je plně vybavená kuchyňka s možností samostatného vaření.

Všechny apartmány mají samostatný vchod z pavlače a zdarma WiFi.

Stravování

V pracovní dny možnost zajištění stravování z vlastních i lokálních surovin z naší kuchyně. Strava je domácí – vejce, sýry, mléko (kravské a kozí), drůbež, králíci, uzeniny, domácí chléb apod.

Po domluvě jsme schopni zajistit občerstvení pro různá školení a víkendové vaření pro větší skupiny lidí.

Vlastní stravování je možné. V každém apartmánu je jedna základně vybavená kuchyňka se spotřebiči a nádobím, umožňuje samostatné vaření. 

Možnost zajištění surovin z farmy a masa z lokálního řeznictví. V obci je obchod, restaurace v dosahu 10 km.

Rodinný apartmán
 • 2 ložnice
 • Kuchyň a jídelna
 • Koupelna a WC
 • Celkem až pro 8 osob
Previous
Next

Vhodný pro delší rodinné pobyty nebo větší skupinku osob, studentů.

Apartmán má 2 ložnice po 4 lůžkách umístěny jsou v podkroví a vchází se k nim po otevřeném dřevěném schodišti. Ve spodní části je větší místnost s kuchyňským koutem, který má základní vybavení pro přípravu pokrmů 

( lednička, sporák, MW trouba, rychlovarná konvice) dále jídelním prostorem a na druhé straně s odpočinkovou zónou. Apartmán je dále vybaven sprchovým koutem a samostatným WC. Součástí vybavení je i pračka, kterou mohou ocenit zejména rodiče s dětmi. Ložnice jsou vybaveny vlastním ložním prádlem a ručníkem pro každou osobu.

Turistický apartmán

 • Velká ubytovací místnost pro 8 osob
 • Kuchyňka
 • Koupelna a WC
 • Společenská místnost
Previous
Next

Vhodný pro větší skupinu osob, která sdílí společný prostor. Tato ložnice je vybavena 4mi lůžky a dvěma palandami, celkem tedy 8 lůžek s možností využít i rozkládací pohovku pro uložení deváté osoby. Součástí této místnosti je vestavěná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, dále pak 2 x WC, která jsou v chodbičce u tohoto pokoje. K dispozici je samostatná kuchyňka spolu s jídelnou, která má základní vybavení pro přípravu pokrmů ( lednička, sporák, MW trouba, rychlovarná konvice).

Lůžka jsou vybavena vlastním ložním prádlem a ručníkem pro každou osobu.

Cestovní apartmán
 • 3 pokoje (2 x 2 lůžka a 1 x 3 lůžka)
 • Společná kuchyň
 • 2 koupelny a WC
Previous
Next

Tento ubytovací prostor má 3 samostatné, uzamykatelné pokoje. Dva jsou dvojlůžkové a jeden třílůžkový. K dispozici sdílený kuchyňský kout, který má základní vybavení pro přípravu pokrmů ( lednička, sporák, MW trouba, rychlovarná konvice) ve stejném prostoru je velký jídelní stůl s rohovou lavicí, ke kterému se pohodlně vejde 8 osob. Dále jsou v tomto prostoru k dispozici dvě koupelny, jedna s nově zrekonstruovaným sprchovým koutem a druhá s vanou + dvě WC. V podkroví je odpočinkový prostor s herním koutkem, do tohoto prostoru se vstupuje po otevřeném dřevěném schodišti se zábradlím.

Ložnice jsou vybaveny vlastním ložním prádlem a ručníkem pro každou osobu.

Tento apartmán je určen jak pro ubytování skupin osob, tak pro oddělené samostatné ubytování navzájem cizích osob v jednotlivých uzamykatelných pokojích.

plánek našich apartmánů

Rezervační formulář

Po odeslání rezervace Vás budeme kontaktovat pro její potvrzení.

Rezervace a dotazy k ubytování
732 770 345
ubytovani@kvetnazahrada.cz